O e-Shopu

Eshop www.antistatika.cz provozuje společnost ABE.TEC, s.r.o. ABE.TEC, s.r.o. je na českém a slovenském trhu od roku 1996. Společnost prošla mnohaletým vývojem a nabízí tým technických specialistů, servisní dílny, školicí středisko a předváděcí prostory. e-Shopy skýtá tedy i odborné zázemí. V nabídce je především spotřební zboží a malé přístroje. Veškeré produkty mají CE a jsou servisovány v servisním středisku společnosti ABE.TEC, s.r.o. Mezi hlavní produkty patří: antistatika, pájecí technika, pájecí hroty, páječky, pájecí vlny, opravářská pracoviště BGA, malé optické testery AOI, momentové šroubováky, atd.

 • ABE.TEC, s.r.o. je přímý dovozce a téměř veškeré zboží je přímo od výrobce. Pouze asi 5-7% zboží je nakupováno v České republice. Zboží je průběžně testováno a zkoušeno. Tým techniků a poradců je vždy k dispozici, pokud zákazník potřebuje pomoci.
   
 • Společnost ABE.TEC, s.r.o. je držitelem certifikátu ISO 9001. Veškeré činnosti jsou ve společnosti řízeny podnikovými dokumenty.
   
 • Původ zboží - u každého produktu známe výrobce. U většiny dokonce osobně známe představitele výrobního závodu. Osobní komunikací jsme schopni řešit i zákaznické požadavky.
   
 • Kvalita zboží - námi prodávané zboží není orientované na cenu. Nepatříme mezi nejlevnější dodavatele, ale nabízíme kvalitu a spolehlivost. Téměř všichni naši dodavatelé jsou certifikování ISO 9001. Samozřejmostí jsou standardy ESD a CE.
   
 • Cena zboží - cena zboží kopíruje evropské cenové hladiny. Cena zboží zahrnuje odpovídající servis a služby spojené s prodejem. při pravidelné odběru velkého množství kusů poskytujeme slevy.
   
 • Rychlost dodávky - Naší snahou je mít zboží skladem. Většina zboží je přímo dovážena od výrobce, tedy ze zahraničí a mnohdy i mimo EU. U některých vyprodaných položek není možné očekávat, že zde bude během několika dní, obecně se snažíme, aby nejzazší termín byl 2-3 týdny.
   
 • Předváděcí centrum - showroom - většinu produktů je možné vidět v našem showroomu.
   
 • Značky, výrobci nabízené na -Shopu www.antistatika.cz
       
        Treston - největší výrobce technického nábytku v EU
        Charleswater - výrobce ESD techniky
        Bofa - odsávání výparů
        Laja - ESD obuv
        Schmitz - štípací kleště
        ... a další
   

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech