Desco Industries Inc.

Společnosti Desco Industries Inc. se nyní sestává z mnoha značek včetně DESCO, CMG, DESCO ASIA, EMIT, MENDA, Protektive Pak, Smart Clock, Statguard Flooring, Charleswater a Vermason. Její oblastí jsou ESD produkty pro elektronický průmysl.

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Antistatika » Podlahy, povrchy, plexi » ESD pracovní povrchy (1) Antistatika » Čistidla, nátěry, lepidla » ESD čističe nečistot povrchů a zařízení (2) Antistatika » Oděvy, obuv, rukavice » Zemnicí pásky na obuv (1) Antistatika » Testery a měřící přístroje » Testery náramků a obuvi (6) Antistatika » Testery a měřící přístroje » Sety pro měření rezistance (2) Antistatika » Testery a měřící přístroje » Měřiče elektrostatického pole (1) Antistatika » Testery a měřící přístroje » Příslušenství (1) Antistatika » Pracovní pomůcky » Vysavače (1)

Delta Electrical Specialty Company (DESCO), založená v roce 1956, původně vyráběla a prodávala měřič kontiuity/napětí pojmenovaný Circuitracer. V roce 1979 byla založena mateřská společnost Desco Industries Inc. (DII), která se nyní sestává z mnoha značek včetně DESCO, CMG, DESCO ASIA, EMIT, MENDA, Protektive Pak, Smart Clock, Statguard Flooring, Charleswater a Vermason. Stejný základ, jaký tvořil původní Circuitracer, se vyrábí dodnes a je nabízen pod značkou Menda.

DII rozšířila své sklady a výrobní závody tak, aby zahrnovala nejen Japonsko, dvě místa ve Velké Británii, ale i sedm míst v USA. Jádro produktů vyráběných v DII je tvořeno ESD produkty pro výrobní oblasti elektroniky. Mezi tyto skupiny produktů patří ESD sáčky, uzemňovací náramky, rohože na pracovní desky a podlahy, lamináty, uzemnění nohou, ESD oděvy, rukavice, podlahy, ionizátory, kontinuální monitory, zkoušečky náramků a ostatní příslušenství pro pracovní stoly. DII vyrábí také neESD produkty včetně chemikálií, uzemnění, identifikace personálu, manipulace s materiálem, času a docházky a vzdělávacích produktů.

Celosvětová síť obchodních zástupců poskytuje místní podporu koncových uživatelů. Zákaznický servis společnosti je dostupný pro technické a další dotazy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech