Klepp

Německá firma Kleep vyrábí a dodává sysémy odsávání zplodin. Jednotlivé typy systému odsávání jsou určeny hlavně do průmyslových provozů, elektrotechnických provozů, dále najdou své užití v laboratořích, školách, v lékařství, frmacii, chemických provozech
Odsávací systémy Klepp

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Čisté prostory » Odsavače zplodin (9)

Od roku 1985, ve kterém Lothar Klepp založil firmu Klepp Absauganlegan GmbH, společnost Klepp výrazně rozšířila svůj sortiment. Firma se specializuje na návrh, výrobu, distribuci, instalaci a údržbu filtračních systémů a budoucí vývoj této oblasti. Tyto systémy se používají v průmyslové výrobě v oblasti zdravotnictví, farmaci, elektroniky, laboratoří, škol a univerzit. Všechny filtrační systémy lze nakonfigurovat a upravid dle požadavků zákazníka.

Přednosti systémů Klepp:
1. Velmi nízká hlučnost – protože na rozdíl od konkurenčních výrobců Klepp používá ventilátory bez uhlíkových kartáčů a nikoliv dmychadla, dosáhl velmi nízké hlučnosti zařízení při plném výkonu. Hlučnost zařízení je cca 50 dB, což odpovídá běžnému rozhovoru!
2. Systémy jsou určeny pro dlouhodobý provoz.
3. Bezúdržbový provoz – zařízení nevyžaduje speciální údržbu.
4. Malá spotřeba elektrické energie, tj. nižší náklady na provoz.
5. Snadná výměna filtrů – jednotlivé filtry jsou rozdělené, tzn. při zanesení se vymění pouze daný filtr, nikoliv celá filtrační jednotka, jak tomu bývá u konkurenčních výrobků.
6. Recyklace uhlíkových filtrů – výrobce zajišťuje recyklaci filtrů, čímž šetří náklady na výměnu zanesených filtrů.
7. Zařízení pracuje s nižší rychlostí vzduchu, čímž dochází k tomu, že se prach rozloží po celé ploše filtru a přefiltruje se tak větší objem vzduchu.
8. Dodává se i v ESD provedení.
9. Snadné začlenění do pracovní stanice, pružné aplikační možnosti a atraktivní barevné přizpůsobení díky velkému výběru odsávacích částí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech