Nabízené značky

Pokračujte výběrem značky:


ABE.TEC služby

Produkty naší společnosti orientované na vzdělávání v oblasti pájení, opravy DPS, aj.

ABE.TEC výroba

ABE.TEC výroba

ABE.TEC je značka uvedená na evropský trh v roce 2002 a na trh ji uvedla česká společnost ABE.TEC, s.r.o., která tuto značku vlastní a pod touto značkou uvádí na trh své vlastní výrobky.

BLT Circuit Services Ltd

BLT Circuit Services Ltd

BLT je jedním z největších výrobců tavidel a dalších výrobků souvisejících s pájením. Společnost sídlí v UK a byla založena v roce 1989. Rychle se dostala mezi hlavní výrobce nákladově efektivních, ekologicky přijatelných produktů.

Bofa  international LTD

Bofa international LTD

BOFA Ltd byla založena v srpnu 1987 a má bezkonkurenční zkušenosti v oblasti odsávání a filtrace.

DayLight

Anglická společnost daylight se specializuje na výrobu osvětlení a speciálních osvětlovacích zařízení.

Desco Industries Inc.

Společnosti Desco Industries Inc. se nyní sestává z mnoha značek včetně DESCO, CMG, DESCO ASIA, EMIT, MENDA, Protektive Pak, Smart Clock, Statguard Flooring, Charleswater a Vermason. Její oblastí jsou ESD produkty pro elektronický průmysl.

Giasco srl

Přední italský výrobce ergonomické bezpečnostní a ESD obuvi, určené do EPA prostor.

Hakko

Hakko

Hakko je japonský výrobce pájecí techniky pro měkké pájení s celosvětovou působností.

Charleswater

Jedna z vlajkových lodí nadnárodní společnosti DESCO, produkující špičkové výrobky z oblasti ESD ochrany.

Iteco Trading S.r.l.

Italská společnost Iteco poskytuje vybavení pro elektronický průmysl.

Odsávací systémy Klepp

Klepp

Německá firma Kleep vyrábí a dodává sysémy odsávání zplodin. Jednotlivé typy systému odsávání jsou určeny hlavně do průmyslových provozů, elektrotechnických provozů, dále najdou své užití v laboratořích, školách, v lékařství, frmacii, chemických provozech

Kult

Značka Kult je registrována pro pracovní stoly českého výrobce. Stoly se vyznačují kvalitní konstrukcí a ergonomií. Pracovní stoly Kult vychází konstrukce osvědčených skandinávských stolů. Pracovní stoly Kult jsou určeny především pro lehkou montáž.

microDOT

Je nový výrobce USB mikroskopů a příslušenství. MicroDOT je alternativou ke známému Dino-lite. Zákazníka především zaujme výhodná cena. Jako příslušenství je v nabídce několik stojánků.

Piergiacomi

Italský výrobce ručního nářadí, kleští, pinzet, štípaček, aj., určených na elektroniku a elektrotechniku.

Plato

Plato

Společnost Tech Spray, vyrábí ekvivalenty pájecích a odpájecích hrotů pod značkou PLATO určených pro Weller / Ungar, Pace, Hakko, Hexacon, Ungar, OK Industries, Antex, Oryx, Esico, American Beauty, Bonkote, Ersa, Xytronics, Elvo a řadu dalších oblíbených

Helmut Schmitz GmbH

Schmitz

Společnost byla založena roku 1948 v městě Solingen, Německo. Specializuje se výlučně na vývoj a výrobu jemných kleští pro přesné a speciální úkoly.

Techspray

Techspray

Společnost Techspray se specializuje na výrobu nátěrů, technických sprejů, čisticích prostředků a dalších nejrůznějších chemikálií, nářadí a pracovních pomůcek pro elektronický průmysl, těžký průmysl a údržbu zařízení.

Treston

Tradiční výrobce průmyslového a antistatického nábytku finská společnost TRESTON byla založena v roce 1970, sídlí ve finském Turku.

Yaesu Keikogyo Co., ltd

Japonský výrobce řezaček pásků.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech